Zelta ķēdītes vienmēr aktuālas

Zelta ķēdītes ir aksesuārs, par ko priecājas teju ikviens – sākot no maziem bērniem līdz pat cilvēkiem gados. Tās var nēsāt gan ikdienā, gan īpašās svētku reizēs – katram pēc gaumes un sajūtām.

Zelta ķēdītes kristībās

Viens no gadījumiem, kad bērniem mēdz dāvināt zelta ķēdīti, ir kristības. Lielākoties tad šo ķēdīti papildina arī krustiņš, kas simbolizē kristību nozīmi. Zelta ķēdīti lielākoties dāvina krustvecāki. Jāņem vērā, ka bērnam paredzētai ķēdītei jābūt salīdzinoši īsākai, tai jābūt ne pārāk smalkai, lai bērns to nevarētu pārraut. Ķēdīte šādā gadījumā simbolizēs krustvecāku nemitīgās un klātesošās rūpes.

Izlaidumā

Zelta ķēdītes ir arī lieliska dāvana izlaidumā – gan pamatskolas, gan vidusskolas, gan arī augstskolas. Šajā gadījumā tā simbolizēs noteiktu panākumu sasniegšanu un paliks par piemiņu no izlaiduma dienas. Ķēdīti var dāvināt jebkurš no viesiem – vecāki, krustvecāki, draugi, vecvecāki utml. Papildus var izvēlēties arī kulonu vai zelta aproci.

Attiecībās

Gan zelta gredzens, gan ķēdīte ir arī lieliska dāvana mīļotajam cilvēkam, jo īpaši tad, ja tā papildināta ar kādu pavisam īpašu kulonu un gravējumu, kurā, piemēram, noglabāts konkrētā pāra iepazīšanās datums vai kāda cita abiem nozīmīga informācija.

Dzimšanas vai vārda dienā

Zelta ķēdīte ir laba dāvana arī kādā īpašā svētku dienā, piemēram, apaļā dzimšanas dienā. To novērtēs gan vīrieši, gan arī sievietes. Ja dāvana paredzēta vīrietim, labāk izvēlēties masīvāku ķēdīti ar stingrākiem posmiem, savukārt sievietes lielākoties priekšroku dod smalkākām ķēdēm.

Visos svarīgos brīžos

Ir tik daudz stāstu par zelta ķēdītēm! Tās var dāvināt ikvienā svētku reizē, kad gribas kādam cilvēkam izrādīt īpašu uzmanību. Piemēram, māmiņai viņas bērna dzimšanas dienā ķēdīte, ar iegravētu mazu pēdiņu un mazuļa vārdu, visticamāk, kļūst par sava veida talismanu, no kura nekad negribēsies šķirties. Bet varbūt zelta ķēdīte ir īstā dāvana labākās draudzenes īpašā svētku dienā? Veikalu sortimentā pieejams ļoti plašs klāsts – ir gan dažādu garumu, gan dizaina, gan svara ķēdītes – atliek vien izvēlēties dāvanas saņēmēja gaumei atbilstošāko. Ķēdīti var iepakot glītā kārbiņā vai nelielā samta dāvanu maisiņā, kādus var iegādāties juvelieru veikalos. Jebkurā gadījumā tā būs dāvana.